Kategoriler

Sanal mağazamızdan alışveriş yapmak ve sipariş vermek çok kolaydır. Öncelikle mağazamıza üye olmanız gerekir. Üyelik ücretsizdir. Payment Methods

THK Gökçen Havacılık SAVÖX - - - - - - - - - - OS ENGINES DLE ENGİNES GAUI EMAX MODEL HİTECH spring rc PM MODEL RAPİCON DEVCON EMS FORCE

Satın Alma Rehberi


Sanal mağazamızdan alışveriş yapmak ve sipariş vermek çok kolaydır. Öncelikle mağazamıza üye olmanız gerekir. Üyelik ücretsizdir.
 • Alışveriş Listesi: Hemen satın almayacağınız, ama unutmamak için listelemek istediğiniz veya sık sık ihtiyacınız olan ürünleri yazabileceğiniz size özel bir not defteridir. Sık aldığınız ürünleri alışveriş listenize eklediğiniz zaman, bu ürünleri mağaza içerisinde tekrar arayıp bulmak zahmetinden kurtulursunuz, satın alacağınız zaman kolayca alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.
   
 • Alışveriş Sepeti: Satın almak istediğiniz ürünleri alış veriş sepetinize ekleyip alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme şeklinizi seçerek "SATIN AL" butonuna tıklamanız, satın alma işleminizi başlatmak için yeterlidir.
   
 • Kredi Kartı ile peşin ödeme: Satın aldığınız ürünlerin bedeli kredi kartınızdan kesilir. Siparişiniz görevli personelimiz tarafından hazırlanır ve adresinize alıcı ödemeli olarak kargo ile gönderilir. Sitemiz 128bit şifreli güvenlik sertifikasına sahiptir ve kredi kartınızı kullanmanız tamamen güvenlidir.
   
 • Kredi Kartı İle Taksitli Ödeme: Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde Akbank, Yapıkredi ve Garanti bankalarıyla anlaşmalı kredi kartlarına en fazla 9 ay süreli taksitlendirme yapabiliriz. Kredi Kartı numaranızı ve son kullanma tarihini sipariş formuna yazdığınızda sitemiz kredi kartı taksit seçenekleri ve vade farkı bilgilerini otomatik olarak size sunacaktır. Ödemeniz tamamlandıktan sonra siparişiniz, görevli personelimiz tarafından sitemizde "Mağazalarımız Hakkında" kısmında belirtilen sipariş hazırlama gün ve saatleri içerisinde hazırlanır ve adresinize alıcı ödemeli olarak kargo ile gönderilir. Sitemiz 128bit şifreli güvenlik sertifikasına sahiptir ve kredi kartınızı kullanmanız tamamen güvenlidir.
   
 • EFT/Havale İle Ödeme: Satınaldığınız ürünlerin bedelini EFT/Havale yaparak ödeyebilirsiniz.
  Önce EFT/Havalenizi :

  GÖKÇEN HAVACILIK TAŞIMACILIK EĞİTİM VE PETROL ÜRÜNLERİ TİCARET A.Ş.
  AKBANK IBAN : TR80 0004 6008 3488 8000 0256 76
   

  Numaralı banka hesabımıza yapmanız, daha sonra sipariş verme esnasında EFT/Havale yaptığınız işlemin referans numarası ve işlem tarihini sipariş formunuza yazmanız gerekir. EFT/Havale bilgileriniz kontrol edilip ödemeniz onaylandıktan sonra siparişiniz, görevli personelimiz tarafından hazırlanır ve adresinize alıcı ödemeli olarak kargo ile gönderilir. 


   
 • Sipariş Takibi: Siparişleriniz bağlantısına tıklayarak eski ve yeni tüm siparişlerinizin durumunu görebilir, yeni siparişlerinizin hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz. Arzu ederseniz sipariş ayrıntılarını da inceleyebilirsiniz.
   
 • Telefonla sipariş alınmamaktadır.
   
 • Kargo: Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz MNG kargo ile, diğer kargo şirketlerinden çok daha ucuz bir fiyata taşınmaktadır. Eğer size gönderilen ürün kargo sırasında hasar görmüş ise, derhal kargoyu getiren firma elemanlarına bir hasar tespit raporu düzenletip kargoyu teslim almadan, hasar tespit raporu ile geri iade etmeniz ve bize telefonla bilgi vermeniz yeterlidir. Bu durumda derhal ürün yenisi ile değiştirilecektir.
 • İade koşulları: Satın alıp, iade etmek istediğiniz ürünü fiş/fatura tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürün orijinal ambalajında olmak ve kesinlikle kullanılmamış olması şartı ile, iade alınabilir. İade ürünü, bir dilekçe ile fiş yada faturasıyla birlikte faal vaziyette göndermeniz gerekmektedir.
 • İade ürünlerde kargo ücretleri, iade eden kişiye aittir. 
​