Kategoriler

Sanal mağazamızdan alışveriş yapmak ve sipariş vermek çok kolaydır. Öncelikle mağazamıza üye olmanız gerekir. Üyelik ücretsizdir. Payment Methods


Satın Alma Rehberi

               

  • Sipariş Takibi: Siparişleriniz bağlantısına tıklayarak eski ve yeni tüm siparişlerinizin durumunu görebilir, yeni siparişlerinizin hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz. Arzu ederseniz sipariş ayrıntılarını da inceleyebilirsiniz.
     
  • Telefonla sipariş alınmamaktadır.
     
  • Kargo: Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz MNG kargo ile, diğer kargo şirketlerinden çok daha ucuz bir fiyata taşınmaktadır. Eğer size gönderilen ürün kargo sırasında hasar görmüş ise, derhal kargoyu getiren firma elemanlarına bir hasar tespit raporu düzenletip kargoyu teslim almadan, hasar tespit raporu ile geri iade etmeniz ve bize telefonla bilgi vermeniz yeterlidir. Bu durumda derhal ürün yenisi ile değiştirilecektir.
  • İade koşulları: Satın alıp, iade etmek istediğiniz ürünü fiş/fatura tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürün orijinal ambalajında olmak ve kesinlikle kullanılmamış olması şartı ile, iade alınabilir. İade ürünü, bir dilekçe ile fiş yada faturasıyla birlikte faal vaziyette göndermeniz gerekmektedir.
  • İade ürünlerde kargo ücretleri, iade eden kişiye aittir. 
​