Kategoriler

Modelcilik ÜrünleriTHK Model Uçak

Sanal mağazamızdan alışveriş yapmak ve sipariş vermek çok kolaydır. Öncelikle mağazamıza üye olmanız gerekir. Üyelik ücretsizdir. Payment Methods


Kargolama

Değerli müşterilerimiz, e-ticaret sitemizden vereceğiniz siparişleriniz, Yurt İçi Kargo anlaşmamız sayesinde diğer kargo şirketlerinden çok daha ucuz bir fiyata ulaştırılmaktadır. 

Ödeme:

Kargo ücretleri kg/desi olarak hesaplanmakta olup şehirlerarası mesafe ücrete yansımamaktadır.
 Kargo ücreti müşteriye aittir. Müşteri kargo ücretini kargoyu teslim alırken öder. 

 

Kargo Takibi:
Hafta içinde saat 16:00'a kadar vereceğiniz siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. 
Hafta sonu kargo şirketleri alım yapmadığından dolayı cuma günleri saat 16:00'dan sonra vereceğiniz siparişleriniz pazartesi günleri işleme alınır ve kargolanır. 

İstediğiniz siparişinizin kargo takip numarasına; Siparişlerim bölümündeki sipariş listesine erişerek Detaylar' dan ulaşabilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuza sms olarak da bildirilecek olan kargo takip numaranız ile www.yurticikargo.com adresi üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.


 
Kargo Hasar Görmüşse;  
Eğer size gönderilen ürün kargo sırasında hasar görmüş ise, derhal kargoyu getiren firma elemanlarına bir hasar tespit raporu düzenletip kargoyu teslim almadan, hasar tespit raporu ile geri iade etmeniz ve bize telefonla bilgi vermeniz yeterlidir. Bu durumda derhal ürün yenisi ile değiştirilecektir.